Neomezené virtuální sídlo v BRNĚ - logoVirtuální sídlo v BRNĚ

Jak to probíhá

Objednáte si u nás virtuální sídlo pro Vaši společnost. Sdělíte nám název Vaší společnosti, Vaše IČO, a kam si přejete zaslat souhlas s umístěním sídla. Případně také sdělte, zda si přejete souhlas zaslat do 1 pracovního dne nebo doporučeně. Objednávku Vám potvrdíme a na Váš e-mail zašleme fakturu. Poté zaplatíte jednorázový poplatek, bankovním převodem na náš účet: 670100-2201026150/6210, jako variabilní symbol uvedete číslo objednávky z faktury. Do 7 dnů (za příplatek do jednoho pracovního dne) Vám odešleme Souhlas s umístěním sídla. Pak s tímto souhlasem už můžete nahlásit nové sídlo Vaší společnosti úřadům.

 

Vaše nové virtuální sídlo bude na adrese v centru Brna (IBC centrum): Příkop 6, 602 00 Brno

Ceník

 • Jednorázová cena za Souhlas s umístěním sídla: 800 Kč
  Cena zahrnuje zhotovení Souhlasu s umístěním sídla pro Vaši společnost na výše uvedené adrese, úřední ověření podpisu, a zaslání tohoto souhlasu na Vámi zvolenou adresu v ČR.
 • Pokud máte zájem o více souhlasů se sídlem, které budeme posílat na jednu adresu, poskytneme Vám množstevní slevu:
  2-4 souhlasy: 700 Kč/souhlas, 5-6 souhlasů: 650 Kč/souhlas, 7-9 souhlasů: 600 Kč/souhlas, 10 a více: 550 Kč/souhlas
 • Příplatek za zaslání do 1 pracovního dne: 100 Kč
 • Příplatek za doporučené zaslání: 100 Kč

Časté dotazy

 • Za jak dlouho obdržím souhlas?
  Standartně posíláme souhlasy jednou za 7 dnů, za příplatek Vám ho pošleme nejpozději následující pracovní den po obdržení platby.
 • Kolik času mám na vyřízení změny či zřízení sídla na úřadech?
  Pro úřady má Souhlas platnost 3 měsíce od data ověření podpisu. Vámi obdržený souhlas by neměl být starší 10 dní (max 7 dní než jej odešleme, cca 3 dny než ho pošta doručí), takže máte dostatek času.
 • A co pošta zaslaná na naši novou adresu?
  Přeposílání pošty nezajišťujeme, to by už byla nutná smlouva. Zaslaná pošta pro Vaši společnost na adresu virtuálního sídla se vrátí odesílateli.
 • Jak je to s dalšími náležitostmi souvisejícími se změnou či založením sídla naší společnosti?
  Bohužel, nejsme právní kancelář. Pouze Vám poskytneme úředně ověřený, neomezeně platný Souhlas s umístěním sídla Vaší společnosti na adresu Příkop 6, 602 00 Brno. Vše ostatní potřebné si už musíte vyřídit sami.